Hulp nodig? Bel tijdens kantooruren: 0180 531616
Homepage Over AW Accu Help Bedrijven Algemene voorwaarden Openingstijden & contact Totaaloplossingen
Accu's
Meer info
AW Tractie accu, 6V
Maximum autonomie met een AW ACCU Vol-tractie Monoblock.
  • Een maximum aan capaciteit.
  • Zeer uitgebreid en volledig gamma.
  • Betrouwbaar en kwalitatief.
  • Ook batterijen volgens Amerikaanse maatvoering

Eigenschappen 

Ons gamma monoblocks is speciaal gemaakt om de professionele gebruiker een maximum aan autonomie en levensduur te garanderen – zelfs onder de moeilijkste omstandigheden. De betrouwbaarheid van deze compacte krachtpatsers is fenomenaal: tot 1200 cycli bij 80% ontlading! Bovendien wordt ervoor gezorgd dat voor ieder type batterij het onderhoud en de zelfontlading minimaal zijn.

Het AW ACCU label dat wij op de batterijen aanbrengen is uw garantie dat de batterijen de strengste kwaliteitsproeven met succes hebben doorstaan.

Levensduur wordt uitgedrukt in cycli.

Door herhaaldelijke ontladingen en herladingen verslijten de platen van een batterij. Het aantal keer dat men een batterij kan herladen na een volledig gebruik (80% ontlading) noemt men het aantal cycli. Een batterij is versleten wanneer haar capaciteit terugvalt tot 80% van de opgegeven waarde (volgens DIN). In sommige sectoren is 60% een meer gangbare waarde.

Een tractie monoblock heeft typisch een levensduur van 1000-1200 cycli (afhankelijk van model). Een batterij kan enkel de verwachte levensduur halen mits goed onderhoud wordt uitgevoerd. Hiervoor verwijzen wij naar onze onderhoudsvoorschriften.

In de praktijk kan men beter semi-tractie accu's gebruiken voor toepassingen met een maximum inzettot drie cycli per week. (Uitgezonderd Trojan accu, deze batterij kan meer dan 3 keer per week ingezet worden.) Ze worden gemaakt volgens een goedkoper productieproces maar leveren toch goede prestaties en hebben een levensduur van 300-700 cycli.

Toepassingen

  • Vloerreinigingsapparatuur
  • Schaarliften
  • Golfwagens
  • Elektrische rolstoelen
  • Caravans / zwerfautos
  • Scheepvaart
  • Interne transportmiddelen / AGV's
Er zijn geen producten gevonden.
Copyright © 2012 AW Accu Website ontwikkeling: Double Design
Uitgelicht
102Ah gesloten onderhoudsvrije AW semi tractie accu
SPECIFICATIE & PRIJS TYPE DC31M: Type accu: DC31M Uitvoering: Gesloten en ...

Meer info ››
iDeal
U kunt bij AW Accu veilig betalen met iDeal.