24STA125 Faam OPZS Solar Loodzuur accu 2V 3900Ah(20hrs) / 3000Ah(10hrs) -
24STA125 Faam OPZS Solar Loodzuur accu
Type: 24STA125
Merk: Faam
Omschrijving: Faam OPZS Solar Loodzuur accu
Voltage: 2V
Capaciteit: 3900Ah(20hrs) / 3000Ah(10hrs)
Koudstart: -
Afmeting (lxbxh(th)): 212x576x849(849)mm
Gewicht: 224,3kg
Poolstand: 4 * M10 insert
Bodemrand: B0
Prijs op aanvraag
Compleet assortiment met meer dan 1000 artikelen op voorraad
Scherpe prijzen, incl. 21% btw
Veilig bestellen & betalen
Klantenservice medewerker
Heeft u een vraag over de 24STA125?
Stel direct uw vraag in onze livechat.
[email protected]
Oude accu inleveren
Korting bij inlevering van oude accu!
24STA125
 - Faam OPZS Solar Loodzuur accu 2V 3900Ah(20hrs) / 3000Ah(10hrs) -
De OPZS SOLAR tractie cellen / batterijen onderscheiden zich door:
  • Zeer hoge capaciteit
  • Lange levensduur
  • Weinig tot geen onderhoud
  • Lage zelf ontlading
  • Passende afmetingen en gewichten
  • Zeer hoge capaciteiten mogelijk tot 3500Ah
  • Eenvoudig uw juiste voltage samenstellen; 2V, 6V, 12V, 24V, 48 Volt of hoger
Lange levensduur OPZS SOLAR accu’s
Levensduur: >20 jaar bij 20ºC, >10 jaar bij 30ºC, >5 jaar bij 40ºC.
Cyclusverwachting tot 1500 cycli bij een ontladingsdiepte van 80%.
Geproduceerd volgens DIN 40736, EN 60896 en IEC 61427.
Weinig onderhoud bij OPZS Solar cellen:
Het product 24STA125 is identiek aan:
24 OPZS 3000 24OPZS3000 OPZS 24STA125
Faam OPZS Solar Loodzuur accu 2V 3900Ah(20hrs) / 3000Ah(10hrs) - - 24STA125
Toepassing:Boot accu, Solar accu, Telecom accu, Tuinhuis accu
Soort:Stationaire accu
Uitvoering:Classic loodzuur accu met doppen
Type:24STA125
Merk:Faam
Voltage:2V
Koudstart:-
Gewicht:224,3kg
Poolstand:4 * M10 insert
Bodemrand:B0
Afhalen
In onze webshop zijn alle vermelde prijzen inclusief 21% btw. Vrijwel alle accu's, laders en toebehoren hebben wij op voorraad in ons magazijn. Van maandag tot en met vrijdag kunt u hier van 9.00 uur tot 17.30 uur artikelen afhalen, wij zijn gevestigd aan de Florijnstraat 16 in Ridderkerk (Nederland).